Про портал

Портал організує єдину точку доступу до послуг, пов’язаних з дошкільною освітою.  Він створений, як простір взаємодії батьків дітей віком до 6 років і закладів, що працюють в цій сфері.

Заклади дошкільної освіти засобами Порталу можуть інформувати батьків про новини та події, що відбуваються в закладах. Портал довзоояє підключати різноманітні он-лайн сервіси, здійснювати індивідуальну переписку з батьками та передавати їм інформацію щодо дитини.

Громадські та комерційні організації зможуть використовувати Портал, як комунікаційний канал для інформування батьків і вихователів щодо заходів, що проводяться, та майбутніх планів (конкурси, змагання тощо),  а також проводити опитування та дослідження громадської думки.

Портал "Дошкілля" надає користувачам наступні можливості:

Регулярна робота батьків з Порталом дозволить сформувати об'єктивну картину в сфері надання послуг у сфері дошкільної освіти, отримати відгуки щодо роботи таких закладів. Це в свою чергу дозволить закладам дошкільної освіти оперативно реагувати і ефективно проводити роботу з підвищення якості надання послуг.

Залишились питання?